Denizli Xiaomi Teknik Servisi

Denizli Xiaomi Teknik Servisi

Denizli Xiaomi Teknik Servisi olarak mobil cihazlarınızda meydana gelen aksaklıklar ve arızaları uzman ekiplerimiz tarafınca inceleyerek hasar tespiti yapmaktayız.  Xiaomi marka tüm telefonlarınızda arıza giderme ve parça değişimi işlemlerini üstlenerek, sizler için uygun fiyatlı kesin çözümler yaratıyoruz. Oppa telefonların ekran değişimi, batarya değişimi, ahize ve mikrofon sorunlarını giderme, şebeke arızaları, işlemci problemleri, kasa değişimi, resetleme, yedekleme, sıvı temas onarımı ve yazılım güncelleri konularında hizmet vermekteyiz.

Denizli Xiaomi Teknik Servisi olan Tekno20 kapsamanda tamiri yapılmış olan tüm cihazlarınıza 6 ay garanti vaat ediyoruz. Xiaomi cihazlarınızda ekran değişimi, onarım, tarım ve batarya değişimlerini yapmakla birlikte parça değişimlerinde orijinal parça kullanmaktayız. 

Cihazlarınızın arıza tespiti ücretsiz yapılmakta olup uzman ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Xiaomi telefon anakart ve işlemci problemlerinde de bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.
HEMEN ARA HEMEN YAZ NAVİGASYON