Denizli Samsung Teknik Servisi

Denizli Samsung Teknik Servisi

Denizli Samsung Teknik Servisi hizmetimiz ile düzgün çalışmaya, bozulan telefonlarınıza bakım ve onarım yaparak tekrar çalışır hale getiriyoruz.  Çözüm odaklı personellerimiz Samsung telefon ve tabletlerinizde oluşan arızaları tespit ederek en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Tüm Sansung markalı telefonlarınızı alarak garantili bir şekilde tamir ederek arızalarını gideriyoruz.  Profesyonel ekibimiz güler yüzlü çalışma prensipleriyle sorunlarınızı dinleyerek cihazlarınızda ücretsiz hasar tespiti yapmaktadır. 

Denizli Samsung Teknik Servisi olan Tekno20, sektörde faaliyet gösterdiği uzun yıllar mukabilinde en iyi en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini üst boyutlara taşımaya devam etmektedir. 

İşletmemizde tüm Samsung marka telefonların ekran değişimleri, batarya değişimleri, şarj soket değişimi, mikrofon, hoparlör tamiri ve yedekleme işemleri 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Akıllı telefonlarınızda zaman içinde oluşan sorunları ve düşmeye bağlı olarak ortaya çıkan tüm hasarları tespit ederek ilk günkü kadar iyi çalışacak duruma getiriyoruz...

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.
HEMEN ARA HEMEN YAZ NAVİGASYON