Denizli Oppo Teknik Servisi

Denizli Oppo Teknik Servisi

Denizli Oppo Teknik Servisi konusunda Tekno20 olarak hizmet veriyoruz.  Oppo telefonlar için bakım onarım ve yedek parça hizmeti sunmakla birlikte telefonla yaşadığınız her türlü sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz.  Konusunda tecrübeli ekibimiz size zorluk çıkaran, eskisi gibi çalışmayan telefonlarınızı kabul ederek ücretsiz hasar tespiti yapıyoruz.  Yapılan hasar tespiti sonucunda müşterilerin de onayını alarak cebinizi yakmayan bütçelerle tamir işlemlerini üstleniyoruz.

Oppa telefonlarınızda ekran değişimi, batarya değişimi, yedekleme, şebeke problemleri, şarj soket arızaları ve parça değişimlerini üstlenerek kesin çözümlerle sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Denizli Oppo Teknik Servisimize tamir ettirmiş olduğunuz telefonlarınıza 6 ay garanti vererek, herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde destek vermeye devam ediyoruz.

Denizli'de faaliyet gösteren Tekno20, uzun yılların vermiş olduğu uzman deneyimi ve tecrübesiyle akıllı telefonlarınızla yaşadığınız problemleri aktif bir şekilde çözerek, bozulan cihazlarınızı sorunsuz halde çalışır duruma getiriyoruz...

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.
HEMEN ARA HEMEN YAZ NAVİGASYON