Denizli Iphone Teknik Servisi

Denizli Iphone Teknik Servisi

Denizli Iphone Servisi arıyorsanız güvenilir ve kaliteli hizmet veren Tekno 20, İPhone Tamiri konusunda sektörün en başarı işletmesidir. Profesyonel teknik servis konularında her ihtiyacınıza kesin ve yaratıcı çözümler sunan mağazamızda ekran değişimi, format, batarya değişimi, tamir, onarım ve yedekleme işlemleri yapılmaktadır. 

Kullanmış olduğunuz İPhone telefonlarınızda oluşan hasarlar sonrasında telefon deneyiminizde aksaklıklar yaşıyorsanız vakit kaybetmeden telefonunuzu güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Denizli Iphone Teknik Servisi konusunda birçok referans müşterimiz bulunurken, vermiş olduğumuz garantili hizmet kapsamında İPhone telefonlarınızı aldığınız ilk günkü gibi çalışır durumda teslim ediyoruz. 

Tekno 20 İPhone servisimizde  telefon arıza tespit işlemleri ücret olmakla birlikte profesyonel ekibimizden aklınıza takılan sorular hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz teknik servis kapsamında yapılmış olan tamir ve onarımlar 6 ay boyunca garantili olup, herhangi bir sorun oluşumunda daima yanınızdayız. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle hayatlarımızın büyük bir parçası halini alan telefonlarınızı en kısa sürede onarımını yaparak sizlere ulaştırıyoruz...

 

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.
HEMEN ARA HEMEN YAZ NAVİGASYON