Denizli Huawei Teknik Servisi

Denizli Huawei Teknik Servisi

Denizli Huawei Teknik Servisi olarak hizmet veren Tekno20, yılların deneyimi ve uzmanlığıyla müşterilerine güvenilir garantisi vermektedir. Kırılan, bozulan ve düzgün çalışmayan telefonlarınızı profesyonel ekimiz ile birlikte çalışır konuma getirerek yeni bir telefon masrafından sizleri kurtarıyoruz. Denizli Huawei Teknik Servisi hizmetimiz kapsamında Huawei telefonlarınızda ekran değişimi, bakım, onarım, batarya değişimi, format atma ve resetleme, yedekleme işlemlerini en kaliteli şekilde sizlere sunmaktayız. 

Denizli Huawei Teknik Servisi olarak hizmet veren Tekno20, onarımını yaptığı her cihazı teslim sonrasında 6 ay  boyunca garanti sunmaktadır. Telefonlarınıza uygulanacak olan tüm parça değişimlerine garanti vererek müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız.  Tüm Huawei cihazlarınızı mağazamıza kabul ederek ücretsiz hasar tespiti yapmaktayız. Gelişmiş cihaz ve ekipmanlarımızın akabinde uzman ekibimizle telefon, tabletlerinizde ekonomik ve kesin çözümler üreterek teknik destek vermeyi sürdürüyoruz.

Denizli Huawei Teknik Servisi kapsamında Huawei ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi, mikrofon ve ahize problemlerini, işlemci sorunlarını ve sıvı temas onarımlarını yaparak sizlere ilk günkü gibi çalışır konumda teslim ediyoruz...

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.
HEMEN ARA HEMEN YAZ NAVİGASYON